MidNite Solar MN1000FUSE-20 Fuse
20A, 1000VDC, 10x38mm
Item # 1950-129
(0)
Qty: Add to Cart
Free Ground Shipping
This item ships free within the 48 contiguous states.
Have a Question About This Product?
Indicates required information.
First Name
Last Name
Phone
Company
Email Address
Confirm Email
Subject
Message
Submit Question
Thank you for your question.
We will do our best to respond in one business day or less.
MidNite Solar MN1000FUSE-20 Fuse, 20A, 1000VDC, 10x38mm
Adler brand, industry standard 10mm x 38mm fuse.